Konkursy

Regulamin konkursu promocyjnego podczas II RAFAKO PÓŁMARATONU w Raciborzu

1. Organizatorem konkursu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu z siedzibą w Raciborzu ul. 1 Maja 8.
2. Konkurs jest organizowany w Raciborzu dla uczestników II RAFAKO PÓŁMARATONU w dniu 28.08.2016r.
3. Celem konkursu jest promocja Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu oraz popularyzacja akcji „Piję wodę z kranu”.

 Czytaj całość »

Wyniki konkursu „Woda Wszechobecna” (edycja 2015)

Informujemy o zakończeniu konkursu fotograficznego pt. „Woda wszechobecna”. Na konkurs fotograficzny wpłynęło 25 zdjęć za co dziękujemy wszystkim uczestnikom.
Jury konkursowe wyłoniło najlepsze prace, a listę nagrodzonych publikujemy poniżej. Laureatom serdecznie gratulujemy. Czytaj całość »

Druga edycja konkursu fotograficznego „Woda Wszechobecna”

Otwieramy drugą edycję konkursu fotograficznego p.n. „Woda Wszechobecna” dla wszystkich mieszkańców Raciborza oraz gmin Rudnik, Lubomia, Kornowac, którzy pasjonują się fotografią.

Przejdź do strony konkursu

Wręczenie nagród

W dniu 6 listopada 2014 w siedzibie ZWiK Sp. z o.o. na ulicy 1 Maja 8 w Raciborzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów fotograficznego pt. „Woda wszechobecna” i plastycznego pt. „140 lat Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu”. Na uroczystość przybyli laureaci wraz z najbliższymi, łącznie około 40 osób, a nagrody wręczali Prezes i Wiceprezes Zarządu ZWiK. Sp. z o.o.  Po głównej uroczystości goście zwiedzili Stację Uzdatniania Wody.

 Czytaj całość »

Wyniki konkursów

Informujemy o zakończeniu konkursów fotograficznego pt. „Woda wszechobecna” i plastycznego pt. „140 lat Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu”. Na konkurs fotograficzny wpłynęło 47 zdjęć a na plastyczny 15 prac za co dziękujemy wszystkim uczestnikom.
Jury konkursowe wyłoniło najlepsze prace, a listę nagrodzonych publikujemy poniżej. Laureatom serdecznie gratulujemy. Jednocześnie informujemy, że miejsce i termin wręczenia nagród  Czytaj całość »