Bez kategorii

Awaria na ulicy Ocickiej.

a14

Dzisiaj około 15 doszło do awarii sieci wodociągowej w ulicy Ocickiej w okolicach skrzyżowania z ulica Szczęśliwą. W chwili obecnej  uszkodzony wodociąg został wyłączony. Następnie pracownicy przystąpią do wykonania wykopu i potem będzie można ocenić wielkość uszkodzenia i sposób jego naprawienia.

Z powodu awarii wody będą pozbawieni mieszkańcy ulicy Ocickiej od rozkrzyżowania z ulicą Szczęśliwą do ronda. ZWiK podstawi beczkowóz w zatoce na ulicy Ocickiej. Przepraszamy za utrudnienia spowodowane awarią.

Spółka dołoży wszelkich starań aby awaria została szybko usunięta.

Targi pracy.

targi pracy 2017

Zamek Piastowski w Raciborzu to nie tylko miejsce historyczne, ale również obiekt spotkań biznesowych. My mieliśmy okazję uczestniczyć w Powiatowych Targach Pracy, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wystawiało się około 50 pracodawców.

 Czytaj całość »

Utrudnienia drogowe.

a14

ZWiK Sp. z o.o. informuje, że przez cały kwiecień w godzinach od 7 do 20 będzie wykonywane czyszczenie kanalizacji powodujące utrudnienia drogowe na następujących ulicach:

  • Londzina,
  • Reymonta,
  • Bosacka,
  • Rybnicka,
  • Kolejowa i Kościuszki.

Nasi pierwsi goście.

pij_wode

Za oknem pierwsze promienie wiosennego słońca, a u nas pierwsza wiosenna wycieczka. Gościliśmy dzisiaj uczniów kal IV-VI ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć nasze filtry podziemne, laboratorium, a także dowiedzieć się jakie znaczenie dla organizmu ma woda. Nasi dzisiejsi goście mieli też okazję zobaczyć jak wygląda proces płukania filtra.

 Czytaj całość »

Zima tuż, tuż …

term

Coraz krótsze dni i coraz chłodniejsze wieczory sprawiają, że najwyższa pora pomyśleć o zabezpieczeniu przed mrozem urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.  Aby przygotować swój dom do zimy należy zakończyć wszystkie prace remontowe, naprawić ewentualne usterki, opróżnić systemy stosowane do podlewania ogrodu i schować gumowe węże ogrodowe.

 Czytaj całość »