Bez kategorii

Ogłoszenie dotyczy miejscowości Kobyla oraz Łańce

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o. w Raciborzu  zawiadamia odbiorców, że w dniu 22.11.2017 od godz.8.30 do godz.15.00 w związku z prowadzonymi pracami przez firmę Tauron na SUW Dzimierz, może nastąpić przerwa w dostawie wody bądź częściowy spadek ciśnienia wody. Pojawią się również dodatkowe utrudnienia w postaci chwilowego zmętnienia wody. Powyższe utrudnienia będą usuwane na bieżąco poprzez płukanie sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

Na ulicy 1 Maja jest takie miejsce,

gdzie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w okresie letnim w godzinach popołudniowych udostępnia dystrybutor z zimną wodą. Są tu kubki jednorazowe i miska dla psa. Pragnienie może ugasić i duży i mały … Czytaj całość »

Awaria na ulicy Ocickiej.

Dzisiaj około 15 doszło do awarii sieci wodociągowej w ulicy Ocickiej w okolicach skrzyżowania z ulica Szczęśliwą. W chwili obecnej  uszkodzony wodociąg został wyłączony. Następnie pracownicy przystąpią do wykonania wykopu i potem będzie można ocenić wielkość uszkodzenia i sposób jego naprawienia.

Z powodu awarii wody będą pozbawieni mieszkańcy ulicy Ocickiej od rozkrzyżowania z ulicą Szczęśliwą do ronda. ZWiK podstawi beczkowóz w zatoce na ulicy Ocickiej. Przepraszamy za utrudnienia spowodowane awarią.

Spółka dołoży wszelkich starań aby awaria została szybko usunięta.

Targi pracy.

Zamek Piastowski w Raciborzu to nie tylko miejsce historyczne, ale również obiekt spotkań biznesowych. My mieliśmy okazję uczestniczyć w Powiatowych Targach Pracy, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wystawiało się około 50 pracodawców.

 Czytaj całość »

Utrudnienia drogowe.

ZWiK Sp. z o.o. informuje, że przez cały kwiecień w godzinach od 7 do 20 będzie wykonywane czyszczenie kanalizacji powodujące utrudnienia drogowe na następujących ulicach:

  • Londzina,
  • Reymonta,
  • Bosacka,
  • Rybnicka,
  • Kolejowa i Kościuszki.