Aktualności

Ogłoszenie o przyjęciu do pracy.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu poszukuje pracowników na stanowiska:

(Szczegóły ogłoszenia po kliknięciu w nazwę stanowiska)

III RAFAKO Półmaraton

Miesiące przygotowań, hektolitry potu i wiele wyrzeczeń. Każdy biegacz doskonale wie o czym mowa. W ubiegły weekend Racibórz już po raz trzeci zamienił się w miasto sportowców.  Na starcie III RAFAKO Półmaratonu stanęło 850 biegaczy, z których aż 790 ukończyło bieg. Półmaraton to nie tylko okazja do bicia własnych rekordów, ale także do podziwiania miasta. Na trasie umieszczono 8 stanowisk, gdzie uczestnikom biegu wydano 17 000 kubków z wodą. Czytaj całość »

Aktywny sierpień w Raciborzu.

Do końca wakacji zostały jeszcze dwa tygodnie, ale nie zwalniamy tempa i serwujemy wodę podczas sportowych imprez w naszym mieście, Was również zachęcamy do ich odwiedzania.
Długi sierpniowy weekend upłynął nam pod znakiem aktywności rowerowej. W sobotę 12 sierpnia byliśmy obecni na festynie w Ocicach, gdzie tradycyjnie znajdowała się meta XIX Raciborskiego Rajdu Rowerowego Środowisk Trzeźwościowych. Uczestnicy w ciągu 43 dni przejechali 3100 km dookoła Polski.

 Czytaj całość »

Przyjmiemy do pracy.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu poszukuje pracowników na stanowisko:

(Szczegóły ogłoszeń po kliknięciu w nazwę stanowiska)

Konferencja „Żyj świadomie”.

22 czerwca gościliśmy na konferencji „Żyję świadomie”. Wykłady prowadził dr Piotr Kardasz – biolog, pedagog, dziennikarz oraz Szef Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia. Naukowiec mówił o zagrożeniach cywilizacyjnych, promowaniu zdrowego odżywiania i aktywności psychofizycznej. My oczywiście częstowaliśmy wszystkich uczestników naszą zdrową wodą z kranu. Czytaj całość »