Aktualności

Utrudnienia na Kościuszki i Kolejowej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, że w dniach roboczych w godzinach od 7 do 13 w terminie do 31 sierpnia wystąpią utrudnienia drogowe związane z czyszczeniem kanalizacji sanitarnej w Raciborzu na ulicach Kościuszki i Kolejowej.  Prace będą prowadzone punktowo przy kolejnych studzienkach kanalizacyjnych za pomocą samochodu specjalistycznego. Uczestników ruchu drogowego prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach prowadzonych prac.

Aktywny sierpień w Raciborzu.

Do końca wakacji zostały jeszcze dwa tygodnie, ale nie zwalniamy tempa i serwujemy wodę podczas sportowych imprez w naszym mieście, Was również zachęcamy do ich odwiedzania.
Długi sierpniowy weekend upłynął nam pod znakiem aktywności rowerowej. W sobotę 12 sierpnia byliśmy obecni na festynie w Ocicach, gdzie tradycyjnie znajdowała się meta XIX Raciborskiego Rajdu Rowerowego Środowisk Trzeźwościowych. Uczestnicy w ciągu 43 dni przejechali 3100 km dookoła Polski.

 Czytaj całość »

Przyjmiemy do pracy.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu poszukuje pracowników na stanowisko:

(Szczegóły ogłoszeń po kliknięciu w nazwę stanowiska)

Konferencja „Żyj świadomie”.

22 czerwca gościliśmy na konferencji „Żyję świadomie”. Wykłady prowadził dr Piotr Kardasz – biolog, pedagog, dziennikarz oraz Szef Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia. Naukowiec mówił o zagrożeniach cywilizacyjnych, promowaniu zdrowego odżywiania i aktywności psychofizycznej. My oczywiście częstowaliśmy wszystkich uczestników naszą zdrową wodą z kranu. Czytaj całość »

Byliśmy na biegu i pikniku rodzinnym.

W ubiegły weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w XI Raciborskim Biegu Profilaktycznym oraz pikniku rodzinnym służb mundurowych promując naszą wodę. Zabawa była wspaniała, a woda serwowana przez nas cieszyła się dużym powodzeniem.
Poniżej przedstawiamy fotorelację.

 Czytaj całość »