Aktualności

Ogłoszenie o przyjęciu do pracy.

dyspozytornia

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu poszukuje pracownika na stanowisko DYSPOZYTOR. Na tym stanowisku obowiązuje 3 zmianowy  system czasu pracy od poniedziałku do niedzieli. 

 Czytaj całość »

Taryfa 2017 roku.

ostrzeżenie

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Raciborzu zawiadamia, iż zgodnie z Uchwałą Nr XXIII/316/2016 z dnia 30 listopada 2016r. Rady Miasta Racibórz w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków dla Miasta Racibórz na obszarze miasta Racibórz z dniem 01.01.2017 r. obowiązywać będą opłaty za wodę i ścieki jak w poniższym załączniku.

Ceny wody i ścieków w roku 2017

Inspiracje.

leszno

Jednym z naszych głównych działań jest promocja picia wody z kranu. Jesteśmy obecni na większości imprez w naszym mieście, gdzie częstujemy Was naszą pyszną wodą. Pragnąc dotrzeć do najmłodszych mieszkańców naszego miasta zwróciliśmy się do szkół z propozycją współpracy. Jako pierwsza odpowiedziała nam Szkoła Podstawowa nr 1, która dbając o swoich uczniów zainstalowała źródełko wody pitnej. Już wtedy czuliśmy, że to była doskonała decyzja, a przekonanie to przerodziło się w pewność w chwili, kiedy zainstalowaliśmy źródełka w każdej szkole podstawowej oraz gimnazjalnej w naszym mieście. Dzisiaj wszyscy uczniowie tych placówek mogą swobodnie korzystać z darmowej, czystej wody.

 Czytaj całość »

Zima tuż, tuż …

term

Coraz krótsze dni i coraz chłodniejsze wieczory sprawiają, że najwyższa pora pomyśleć o zabezpieczeniu przed mrozem urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.  Aby przygotować swój dom do zimy należy zakończyć wszystkie prace remontowe, naprawić ewentualne usterki, opróżnić systemy stosowane do podlewania ogrodu i schować gumowe węże ogrodowe.

 Czytaj całość »

Oferta pracy dla elektromontera.

ZWiK Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko elektromontera. W dalszej części znajdują się szczegóły oferty.

 Czytaj całość »