Aktualności

IX Raciborski Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych

Treningi wydolnościowe i szybkościowe, zdrowa dieta, picie odpowiednich ilości wody i wiara we własne możliwości – tak wyglądały ostatnie tygodnie naszej siatkarskiej drużyny. A wszystko to aby już w najbliższy weekend zmierzyć się z przedstawicielami zakładów pracy i służb mundurowych w Raciborzu w Arenie Rafako. To właśnie możliwość integracji, dobrej zabawy i pozytywnej sportowej rywalizacji sprawia, że każdego roku chętnie bierzemy udział w tym widowiskom spotkaniu. Jak zawsze pragnienie zawodników i kibiców będziemy gasić naszą pyszną wodą.

W trakcie rywalizacji drużyn na parkiecie kibice będą mogli wspierać dopingiem swoich faworytów, a w wolnej chwili skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Finałowe mecze poprzedzą występy młodych artystów zespołu tanecznego „SKAZA” z RCK.
Rozpoczynamy w sobotę o godzinie 9:00, tego dnia zostaną rozegrane mecze fazy grupowej. W niedzielę zapraszamy do dopingu podczas fazy pucharowej. Finał przewidziany jest na godzinę 16:00.
Organizatorem wydarzenia jest OSiR, Miasto Racibórz oraz COBEX Polska Sp. z o.o.