pogotowie kanalizacyjne Racibórz

strona główna / e-Faktura - formularz akceptacji

 

e-Faktura - formularz akceptacji

W celu uruchomienia usługi e-Faktura prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wymagane jest podanie danych w polach oznaczonych gwiazdką. Po przesłaniu formularza otrzymają Państwo jego kopię. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia uruchomienia usługi.

Nr Klienta:*
Imię i nazwisko:*
Ulica:*
Kod pocztowy:*
Miejscowość:*
Pesel (osoby fizyczne):
NIP (firmy):
Adres e-mail:*
Nr telefonu:*
Uwagi/adnotacje:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Akceptuję wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Raciborzu zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2011r. nr 177 poz. 1054 z późn.zm.).
Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu w celu przesyłania faktur w formie elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do rejestracji w systemie faktur w formie elektronicznej. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania.
Oświadczam, że zapoznałem się i w pełni akceptuję Regulamin wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej*

Masz pytania?

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy osobiście:
47-400 Racibórz, ul. 1-go Maja 8

wodociagi@zwik-rac.com.pl
lub telefonicznie: +48 32 415 30 33

Napisz do nas
Formularz kontaktowy

 
 
×
BIPPrzetargie-BOK
RODO
Awaria ZWiK Racibórz